14

چه راحت از روی آتش می پریدند . همان چیزی که من با آن سوخته بودم . کمی دیر فهمیده بودم قانون این بازی را : که نباید در آن بمانی . تازه آن هم برای آدمها . وگرنه من که هنوز نرسیده سوختم . نزدیک شدن هم به آن نتیجه اش این بود که افتاده بودم به کناری و بالهایم سوخته بود . این هم برای خودش کشفی بود ، که نباید پر داشته باشی اگر می خواهی  از روی آتش بپری . همانطور که دختر موهایش را کرده بود زیر یک کلاه . پروایی هم نداشت دیگر وقتی که پری وا نداشت .

آنها گرم بازی و من سرگرم بازی بین پلکهایم ؛ در انعکاس رنگ به رنگ نور و تصویر آدمهای اطرافم در یک قطره ی اشک که نمی دانم از درد بود یا آتش و دودی که بر پا کرده بودند . بال در بال هر زبانه شعله می کشیدیم با آتش و گرم رقص با او . چه فرقی هم می کرد که من سوخته بودم و افتاده آنجا یا که نه ، دور آتش بال می زدم یا اصلا خودم آتش بودم ؛ چیزی را که می دیدم بیشتر دوست داشتم ، چرا که با هزار زحمت که پلک ها را می گشودم قطره ی اشک سر می خورد و می افتاد و آنوقت ، آتشی بود تنها و آدمهایی دور آن ، نه آنها که با چشمهای نیمه باز دیده می شد .

/ 36 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسر

سلام عزیز سال نو مبارک بروزم[گل]

انسانم آرزوست

سلام [گل]سال نو وبهار طبیعت بر تو دوست خوبم مبارک باد.بهروزی وشادکامی توشه راهت باد[گل][منتظر]

ژوکر

سلام ژوکر به کلاغ خوشگل ما اول اینکه عید شما مبارک باشه و سال خوبی داشته باشی و در این سال جدید کسی بهت مثل سال گذشته نظر بد نکنه و پر ها تو نکنه و نخواد تشریحت کنه و نخوان سرخت کنند و خلاصه امسال کلاغ خوبتری باش و طرف آدما نرو که خیلی نامردن بعضیاشون لینکت رو هم درست کردم که اشتباه با دیگری نشه که البته ما کلاغ دیگه ای غیر از شما نمیشناسیم شاد باشی [گل][گل][گل]

پاتای پارسی

سلام یه روز تو خیابون یک کلاغی دیدم که تو یه کیسه مثلش کرده بودن و پرهاش بیرون مونده بود! هیچ کس تو کوچه نبود و فقط من بودم! فکر می کنی چه حالی شدم؟

پاتای پارسی

خدارو چه دیدی؟ شاید تو سال نو، دشمنی من و کلاغام تموم شه! شایدم نه... راستی سال نو مبارک

پرومته

سلام.آمدم برای عرض تبریک . عیدت مبارک.امیدوارم امسال سال رسیدن به آرزوهات باشه[لبخند]

یاسر

سلام عزیز نیستی؟ بازم بروزم بیا[گل]

سلولی

سلام سرکار کلاغ. خیلی بده که سوختی. ولی ناراحت نباش. هنوز زنده ای...

پانیاس

ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ ღ♥ღ عــــیدت مبـــارک ღ♥ღ ღ

نقش ونگار

[گل][گل][قهر] کلاغ مهربانم آپ نمی فرمایید.