غزه

زن ، سراسیمه از این طرف حیاط به آن طرف می رفت و هر بار به اتاقی گوشه ای صندوقی جایی سرک می کشید و چیزی برمی داشت و می برد وسط حیاط و می انداخت روی پارچه ای که پهن کرده بود . پسر با لهجه ی بچه گانه و خوشگلش دنبال زن قدم ها را یکی دوتا می کرد تا دامن زن از دستش فرار نکند و بهانه می گرفت و پشت سر هم می پرسید : کجا می خوایم بریم مامان؟ کجا ؟ زن مشغول تر از آن بود که جواب دهد . ولی یکباره ایستاد . به آسمان نگاه کرد و دست پاچه برگشت به طرف وسایلی که جمع کرده بود و هول همه را ریخت توی کیف همان کنار . نشست . پسربچه ی 5 ساله اش را که دیگر داشت می زد زیر گریه بغل کرد و برای چند لحظه ی طولانی در آغوش فشردش . و بعد سراسیمه تر از اول برخاست و کیفش را برداشت و همانطور که دست پسر را می کشید رفت به طرف در و بازش کرد . یاد وقتی افتاد که آن را برای او باز کرده بود . دوباره بست . برگشت به طرف حیاط و با نگاهش هر گوشه اش را دستی کشید . باید می رفت . در را باز کرد . همان در که چند ساعت پیش باز کرده بود و گفته بودند او هم کشته شد . و حالا فقط می خواست یادگارش را از اینجا ببرد . قبل از اینکه در را باز کند صدایی شد . اینبار نزدیک تر . دست پسر که در دستش بود یکدفعه سنگین شد . نگاهش که کرد سرش از گردن آویزان بود و پر خون .

از وبلاگی پیشنهادی شد ؛ نوشتن داستانی کوتاه 100 تا 150 کلمه و دعوت از 5 دوست دیگر .  دنبال بهانه ای که خارج از داستان کلاغ برای غزه بنویسم , غنیمت شمردم . و هم نخواستم رد کنم دعوتی را که پایه اش خواندن اینجا و خواستن داستانی از من بوده است . پس من هم ، عزیزان :   بهزاد افشاری  ،  نگار  ،  امیر  ،  زینب مسلم زاده  و   گل سرخ

/ 50 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیرا

سلام وب قشنگ و مطالب جالبی داری موفق باشی

سپنتا

من سایت نگاهک رو دیدم واقعا نظیر نداره

یاسر

سلام من و تو خراب عشقیم مگه نه؟ سر بلند باشی[گل]

یاسر

سلام عزیز دل با یه چایی تازه دم و قند پهلو منتظرتم [گل]

افشاری

سلام دوست عزیز! برای من هم افتخاری است که لینک وبلاگتان هستم چرا که وبلاگ خوب و فاخری دارید. درباره ی دعوت شدن به مسابقه هم چشم. هر وقت که بیاید می نویسم. چون داستان مثل شعر است. درود بر شما!

یاسر

سلام عزیز ممنون که دعوت چای منو قبول کردی تغییراتی که گفته بودی درست و بجا بود که تصحیحش کردم . بیا ببین چطوره؟ [گل]

ارام

داستان قشنگیه هرچند کامل نخوندم هنوز اما برمیگردم ما نسل خاموش نیستیم بروزم و منتظر یه نسل بیدار اونم از نوع بهترین رنگ مشکی[گل] موفق باشی

سلام ما وبلاگی را ترتیب داده ایم که قرار است نقش وبلاگ مادر را ایفا کند و موضوعش غزه است از همه ی وب هایی که چنین موضوعی دارند دعوت می کنیم که به این وب و در واقع به این زنجیره ملحق شوند . برای الحاق ID:SOGEZEYTUN@YAHOO.COM به ما اسمی که میخواهید لینکتان داشته باشد بعلاوه ی آدرس وبلاگتان را به ارسال کنید . در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس میل بفرستید. شرکت شما را در این انتفاضه ی وبلاگی تبریک می گوییم . با تشکر " یا حق"

روابط عمومی مسابقه وبلاگ نویسی 1430

با سلام با توجه به اینکه وبلاگ شما، وبلاگی با محتوا مذهبی است از شما دعوت می شود در مسابقه وبلاگ نویسی 1430 شرکت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موضوعات مسابقه و شرایط شرکت به سایت مسابقه www.1430.ir مراجعه نمایید. امیدواریم شما از برندگان نهایی این مسابقه باشید. "اربعین حسینی، سیره رضوی، انقلاب اسلامی، غزه"